Welcome back

Všechny Vás zdravím a přeji hodně štěstí v novém roce, ale hlavně to zdraví, štěstí si už nějak zařídíme sami, že?
Vezmu to krátce. Přes rok jsem nepřidal ani jeden příspěvek.Nebudu se vymlouvat na to, že není čas během celého roku na napsaní pár řádků. Prostě jsem se věnoval jiným aktivitám.
Krom toho, že jsem se bohužel (bohudík ?) vrátil k WoWku, jsem taky dělal na pár zajímavých věcech. Takže na druhou stranu bude aspoň o čem psát. Ano řeč je o modelování a 3D tisku, čemuž jsem se začal věnovat krátce před tím, než jsem přestal aktualizovat blog.

Krom toho, že jsem viděl zas pár filmů o kterých bych tu mohl někde něco časem zmínit, nebo že se potvrdila moje teorie o Jonu Sněhovi ve Hře o trůny(no ono není moje, ale představil jsem vám ji i já a oddaně jsem ji věřil) jsem celý rok tiskl. Tedy ne jenom pro svoje potěšení, především kvůli obživě, ale dělal jsem ve volném čase třeba na projektu Lich Kinga. Soška, kterou jsem měl v plánu i reprodukovat a zkusit pár kusů prodat, z toho bohužel sešlo kvůli produkčním nákladům, ale prototyp tu mám vedle monitoru.

Pak jsem měl dlouhou pauzu od Zbrushe protože mně tento projekt trochu vyšťavil. Ale vrátil jsem se v plné síle a vytvořil jsem jednu pěknou Bustu postavy z jednoho nejmenovaného filmu z roku 2017, ale hlavně z jedné velmi dobré knihy. A došlo mi, že to chce občas udělat projekt menšího kalibru, jen tak pro radost a nakonec z něj můžu mít stejnou radost jako z projektu na kterém jsem dělal skoro rok.

Ke konci roku jsem si poprvé od dob člověče nezlob se pořídil deskovou hru, takže i na to se spolu podíváme a tak trochu začínám pokukovat po wargamingu, hlavně z důvodu barvení pěkných miniatur. Objevil jsem deskovky na kickstarteru a strašně mně mrzí, že jsem nestihl kampaň Zombicide Green Horde, kde za cenu hry + 2 - 3 stovky na víc dostanete neskutečné kvantum bonusového obsahu. Taky se na nás valí nová wargame Star Wars Legion, která vypadá jako wargame pro mně (popravdě mně univerzum Warhammeru moc nenadchlo)
Doufám, že tu neslibuji hory doly a nadšení za pár dní zas neopadne.
Každopádně z tohoto se možná dá vyčíst nové směřování blogu. Stále Jsem Geek, ale měníme kurz a půjdeme cestou miniatur, sošek, modelování a k tomu nějaká ta kniha a film.
Jo a nezapomeňme na Warcraft, nebo Blizzard obecně, ten samozřejmě nesmí chybět.
Share on Google Plus

About Tomáš Dotzauer 3D print and Paint

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat