Whispers of the Old Gods - Nová Hearthstone expanze

Blizzard prostě umí. Dokazují to nejenom jeho finanční výsledky kdy úplně v pohodě vydělá za měsíc 20 milionů dolarů, za rok tedy něco přes jednu miliardu dolarů jenom Hearthstonem, ale i to, že si vždy při oznámení nové expanze nadávám, že jsem zase utratil prachy za další zbytečnost a prostě patřím k těm bláznům které má Blizzard plně v hrsti.

A očividně nejsem jediný. Když se podíváte na youtube najdete spousty lidí kteří streamují Hearthstone na Twitchi a tvoří info videa na youtube a ti se nebojí ve hře utratit ve hře desetitisíce (zdravím CzechClouda). I tak mně netěší to že bych si na herní kartičky mohl ušetřit i v herní měně ale přesto za ně utratím reálné peníze.Ovšem u karetních expanzí v HS, dostanete za předobjednávku spešl obrázek na zadní stranu karet, který jinak už sehnat nepůjde a tento mně opravdu okouzlil svojí morbidností. Navíc dostanu místo 40 karet 50, takže o deset navíc. Budou nějaké dusty z rozebraných karet a vidím to tak že budu schopen rovnou sestavit i nějakou další legendu.

Nová karetní expanze mi přijde trošku více zajímavá oproti dosavadním. Svět Hearthstonu napadla temnota a v této expanzi uvidíme spoustu karet které nám budou připadat povědomé. Spousta karet je totiž nakaženou kopií již existující karty, jako třeba Healbot který místo toho aby vás uzdravil za 8, uzdraví vašeho nepřítele.

Dále by zde měli být karty starých bohů, jako zatím představený Cthun. Kolem něj se bude točit spousta mechanik nové expanze jako karty s Battlecrie který Cthunovi přidá 2/2 ať už ho máte na ruce, v balíčku, nebo vyloženého v poli.

Expanze vyjde na jaře, 50 balíčků v předobjednávce za 44.5 éček / 1 200 Kč.

Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat