Shrnutí Blizzconu 2015

Letošní Blizzcon je za námi, čekal jsem o trošku víc, konkrétně že se potvrdí HD remaky Warcraft 1- 3, Starcraft 1 a Diabla, což se nestalo. Přesto byl letošní Blizzcon velmi epický, očekávání ohledně Hearthstonu jsou splněna, dokonce již ve čtvrtek(12.11.2015) vyjde nové adventure a totální nářez v podobě odhalení celého traileru na Warcraft film. Klasicky nesměl chybět World of Warcraft se svým epickým cinematickým trailerem na Novou expanzi Legion. A Heroes of the Storm představili nový mód aréna. Pojďme se na jednotlivé věci mrknout trošku blíže.


The League of Explorers

Vývojáři HS prý měli nápad na toto adventures už od roku 2011. Nové adventure přináší novou mechaniku Discover. Ta vám nabídne při vyložení karty s Discover na výběr ze tří karet. Když bude discover spell, nabídne vám tři spelly a vy si dle situace vyberete ten který se vám právě nejvíc hodí. Dále je nové Adventure unikátní v tom, že zde nebudou vždy bososvé. Měli by zde místo bosů být lokace, z kterých se musíte dostat živí. Hlavní boss by měl být až na konci křídla. Dobrodružstvím vás budou provázet čtyři hlavní postavy, které vám budou pomáhat, Brann Brozbeard je známý archeolog ze světa Warcraftu, potkat jste ho mohli ve World of Warcraft v Straglethornu, dalšími jsou Elise Starseeker, Reno jackson a sir Finley Mrrgglton. Každého z nich po dohrání všech wingů dostanete jako legendární kartu, kdy Broznzebeard má velice zajímavé staty. Za 3 many dostanete 2/4, ale jeho ablitou je spuštění všech battlecie dvakrát. Což je například ultimátní zahrát v 10. kole s Dr.Boomem a co teprve by se stalo kdyby vám přežil a vy vyložili Variana Wrynna.
Více informací o celém adventures naleznete na oficiálních stránkách. Adventure bude mít jenom 4x křídla tudíž celé vyjde na 18 euro, pokud budete kupovat po jednom po 6 eurech, vyjde na 24 euro.
Dále seznam změn o kterých se mluvilo na panelu Hearthstonu
  • Na rozšíření deck slotů se pracuje.
  • Neplánuje se změna ranked systému.
  • Přibude více Classic packů v odměnách, aby se více pomohlo nováčkům.
  • Existuje speciální matchmaking, kde po určitou dobu hrají proti sobě jen nové účty.
  • Vývojáři jsou nakloněni myšlence ingame Tournament módu, zatím se ale neví, jak by měl vypadat.
  • Myšlenka vytvořit The League of Explorers přišla už v roce 2011.
  • Karty z LoE budou přicházet do Arény po jednotlivých křídlech a budou mít zvýšenou šanci na padnutí.

Warcraft the Movie

K tomuto není moc co dodat. Snad jen že za mně to vypadá epicky a splňuje to všechna má očekávání. Přijde mi trochu neuvěřitelné, že se na internetu lidé dělí na dva tábory. Na jeden do kterého patřím já, co nemají pochyby o tom jak to bude epické a druhý kterému to připadá přeplněné CGI a jako obyčejný letní blockbuster. Odpověď si myslím je jednoduchá. Je nás desítky milionů, lidí kteří Warcraft hráli buď jako strategie, nebo jako MMO a nebo dokonce v mém případě obojí. Dalo by se tudíž říct, že s Warcraftem jsem strávil téměř 20 let života. Je proto jasné, že se pro mě Warcraft universe řadí vedle Pána prstenů, nebo dokonce Hvězdných Válek. Warcraft je dnes již kult, který již nyní má desítky knih a komiksů, rozšiřující tento svět. Pro ostatní kteří Warcraft neznají to vypadá pouze jako Avatar. Ještě nevědí co se na ně blíží. Warcraft film bude zaznamenávat události z první Warcraft hry, kdy byl svět orků zničen a oni otevřou portál kterým se dostanou do Azerothu. Příběh bude výprávět o této nové situaci, kdy se na obou stranách budou postavy snažit vyhrát konflikt, zároveň někteří mu zabránit. Film by díky tomu neměl mít jak jsme zvyklí třeba z Pána prstenů rozdělěné dobro černobíle jak to tak často vidíme. Nebude zde jasně definováno kdo je dobrý a kdo zlý a obě strany budou mít své hrdiny i padouchy. Rozhodně se těším šíleně, šíleně moc.


Heroes of the Storm

Nový m´d Arená. Zatím přesně nevím jak to bude fungovat z toho co jsem zatím viděl ve videích, mělo by se jednat o něco podobného jako Aréna v Hearthstonu. To znamená že nebudete hrát za hrdinu přesně dle svých preferencích, podobně jako v HS vám dá helper na výběr vždy ze tří karet, zde dostanete na výběr ze tří hrdinu. Každý v teamu má 45 sekund na výběr svého hrdiny a jeho páté ability. Do hry byste měli skočit s hrdinou rovnou na vysoké úrovni s předvolenými talenty. Celkem takto odehrajete 3 kola kde team musí plnit úkoly dané mapy, kdo je bude plnit lepé vyhraje. Vypadá to že kromě Úkolů zde nebudou žádní jiní minioni, jen vy, questy a nepřátelský team.

Dále bylo odhaleno pár nových hrdinů. Nejzajímavější z nich je Cho´gall, který by měl být naprosto unikátní v tom, že za tento jeden charakter budou hrát dva hráči. Na to jsem opravdu zvědav jak to bude vypadat.


World of Warcraft Legion

WoWko již nehraji, takže škoda že se o něm nemohu více rozepsat. Občas si zahraji na PTR serveru, až bude k dispozici nový datadisk určitě si zahraji. Novinkou by měla být nová class a to Demon Hunter. Jako vždy cinematic trailer je opravdu epický je v něm moje láska Warcraft universe, Lady Sylvanas.
Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat