Toto je droid kterého hledáte!

Minulý pátek byl Force Friday, což znamená, že byl představen a rovnou zahájen prodej oficiálního Star Wars VII merchandisingu. Mně osobně velmi zaujala jedna z představených "hraček pro dospělé". Droid BB-8 je droid kterého hledáte!


Pokud jste se také lekli když jste poprvé viděli trailer na VII epizodu toho droida v podobě fotbalové mičudy, mohlo vám podobně jako mě vyrazit dech když jsem se dozvěděl, že to není CGI (3D) ale skutečný robot, takzvaně stará škola praktických efektů. J.J. Abrahams se nechal slyšet, že podobně jako v nejoblíbenějších epizodách hvězdných válek (původní trilogii) bude i on co nejvíc používat praktické efekty jako za starých časů.
Droida skutečně nechali navrhnout a zkonstruovat podobně jako kdysi R2-D2.


Nyní je zde nový droid BB-8 droid, kterého se Disney rozhodl dopřát každému koho nový droid zaujal. K droidovi si stáhnete aplikaci do vašeho chytrého telefonu, skrz který ho můžete ovládat, nebo ho klidně můžete nechat aby okolí prozkoumával sám. Droid by ale měl mít něco jako vlastní "osobnost" která se bude měnit a reagovat dle vašich povelů a způsobu jakým s ním budete komunikovat.


Tento moderní druh vozítka na dálkové ovládání si můžete pořídit i u nás v ČR za necelých 5 000,-. Zařízení je zhotoveno z plastů, dobíjí se dvě hodiny a na baterii dokáže fungovat okolo hodiny.
Na seznam prodejců v ČR a srovnání cen se můžete podívat zde na Heurece.


Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat