Jak dělá Blizzard sochy na výstavy

Blizzard je jedním z předních gigantů na herním trhu. Když dělal Diablo III tak v roce 2005 hodil několik let práce Blizzard North studia do koše protože nebyl spokojen s kvalitou jejich výstupu a začal vývoj od začátku. To jenom dokazuje, že Blizzard se nemusí dohadovat s vydavateli protože si hry vydává sám díky zajištěnému kapitálu z World of Warcraft a dalších jeho her. To mu umožňuje piplat každý výtvor k dokonalosti. A jejich preciznost není vidět jenom v jejich hrách, ale i v péči o fanoušky. Podívejte se jaké super realistické sochy v životní velikosti připravuje na výstavy.


Blizzard se moc neúčastnil herních výstav typu E3, nebo Gamesconu, protože si dělá už hodně dlouho vlastní herní výstavu "Blizzcon", kde jsou jenom Blizzardí hry a Blizzardí fanoušci. Lístky jsou pekelně drahé a prodávají se i lístky na sledování streamů. Z materiálů na internetu je ale zřejmé, že Blizzardí akce jsou pecka.Krom toho, že je zde plno fanoušků v Cosplayích Blizzardích her, tak se zde většinou oznamují i pokračování a expanze. Konají se turnaje kdy pricepool bývá řádově desítky až stovky dolarů.
Zároveň ale Blizzard pro tyto výstavy vytváří unikátní sochy v životních velikostech. Na proces výroby těchto luxusních, limitovaných soch se můžete podívat v těchto dvou videích.Chtěl bych být milionářem ne proto abych si mohl válet šunky na Bahamách, ale abych si mohl kupovat takovéhle předražené, luxusní, nádherné nesmysly.
Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat