Mafia III - oficiální představení + první gameplay

Tak je to tady, dočkali jsme se konečně něčeho víc než jenom jednoho obrázku a oznámení, že se na hře dělá. Dostali jsme nejen cinematic trailer, ale na internetu je i první video s gameplay záběry.


Podle muziky, předpokládám že se bude jednat o období války ve Vietnamu, konkrétně oblast jižní Ameriky, dle flory a fauny v traileru (údajně se jedná o stát Louuisiana)

Cinematic Trailer Mafia 3


První gameplay záběryServer Game informer přináší první informace o hratelném demu pro novináře na Gamesconu 2015. Máme se zhostit prý role Lincolna Claye, který je vysloužilý veterán z Vietnamu, žijícím v New Orleans kde se Mafia 3 odehrává. Hra bude mít očividně velmi dobrý dobový soundtrack, v traileru zazněli luxusní písničky Paint Black, Fortune Son a All Along The Watchtower.

Hlavní postava by měla být členem gangu, který bojuje proti italskoamerické mafii. Na konci traileru jste si mohli všimnout tří Clayových pomocníků a po internetu se šíří zvěsti, že tento pán v kvádru je hlavní hrdina Mafie 2 Vito Scaletta, ktery si prošel znovu vězením a opustil Empire Bay.

Vito Scaletta - hlaní postava Mafie 2
Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat