Vítejte na JsemGeek.cz


Všechny vás zdravím a vítám. Vážím si že si právě čtete tato slova a doufám, že vás mé články zaujmou natolik, abyste je dočetli vždy do konce.

Zatím vás navnadím obrázkem, který vypovídá čemu se zde budu věnovat.

Na začátek bych asi řekl dvě věci. První je ta, že já a pravopis si moc nerozumíme, beru to na vědomí a tento blog je i jedna z tréninkových záležitostí, kde bych se s tím chtěl poprat a zdokonalit.
Za druhé, poslední dobou začínám mít neodolatelnou potřebu přidat se mezi internetové pisálky hodnotící věci které mají rádi. Jsem velký fanoušek komiksů, fantasy sci-fi literatury a počítačových her. No... ne jenom těch počítačových.

Můžete očekávat preview věcí které mně zaujali, recenze věcí které jsem koupil a je dost možné že zde bude i pár článků po vzoru LEVELu, kde se zaměřím na nějaké téma a postupně ze sebe vyleji vše co se mi honí hlavou.

Z vaší strany budu rád když se budete vracet a bude se vám obsah líbit a ještě víc budu rád pokud zanecháte i komentář a na dané téma se třeba pobavíme, případně mi doporučíte něco ke čtení, nebo co zlepšit.
Jaký typ obsahu zde čekat?

Zatím zde mohu pouze ukázat na jaký druh obsahu se asi můžete těšit. Ještě mně čeká nějaká práce na šabloně, založit facebookovou stránku a hlavně vytvořit ten obsah, kvůli kterému byste se sem měli vracet. Tudíž vás nebudu už moc zdržovat a jdeme na to!Váš geek Docik ;)
Share on Google Plus

About Docik

„Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“ George Raymond Richard Martin.
    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat